شرایط و قوانین کاربر گرامی لطفاً جهت آگاهی از شرایط و قوانین های‌تاجر هنگام استفاده از خدمات و سرویس های ارائه شده در وب‏‌سایت و اپ موارد زیر را مطالعه نمایید. ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپ های‌تاجر و استفاده از امکانات و خدمات ارائه شده توسط های‌تاجر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات های‌تاجر است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین های‌تاجر از سوی کاربر است. شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
کلیه اصول و رویه‏‌های های‌تاجرهای‌تاجر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در آینده در قوانین و سرویس‏‌های های‌تاجر تغییراتی ایجاد شود، این صفحه به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سرویس‏‌های های‌تاجر به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
کاربر مشتری به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود در های‌تاجر ثبت‌نام کرده است، به ثبت استعلام و سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات های‌تاجر اقدام کند.
کاربر فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت های‌تاجر عرضه کرده است.
با توجه به اینکه خدمات و سرویس های های‌تاجر از طریق وب و اپ ارايه می شود ارتباطات بصورت الکترونیکی انجام می شوند که یا از طریق واسط کاربری وبسایت و اپ های‌تاجر صورت می گیرد. پیام ها از طریق ایمیل و پیامک به شماره و ایمیل تایید شده کاربر ارسال می گردد.
های‌تاجر به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که کاربران در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش برخی اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرآیندهای مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد های‌تاجر در این زمینه به صفحه زیر رجوع کنید: حریم خصوصی
قوانین و مقررات و دستورات دولتی در ایران.
عدم استفاده از خدمات های‌تاجر در جهت اهداف غیر قانونی.
عدم استفاده از خدمات و سرویس های های‌تاجر به هر شکلی که باعث نقض منافع تجاری های‌تاجر شود.
عدم نشر تبلیغات تجاری یا غیر تجاری به هر شکلی که باعث نقض منافع تجاری های‌تاجر شود.
عدم استفاده از خدمات و سرویس های های‌تاجر به هر شکلی که باعث تاثیر مخرب بر عملکرد عادی شبکه موبایل یا اینترنت داشته باشد.
رعایت قوانینی که در این صفحه ارائه شده است.
های‌تاجر به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که کاربران در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش برخی اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرآیندهای مبتنی بر تلفن همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد های‌تاجر در این زمینه به صفحه زیر رجوع کنید: حریم خصوصی

در صورت ثبت نام یک حساب اختصاصی به کاربر اعطا می شود. کاربر دارای حق انحصاری برای استفاده از حساب کاربری خود بوده و از اهدا، قرض، اجاره، انتقال و فروش آن به سایرین منع میگردد. مسئولیت مراقبت و محافظت از حساب کاربری و هر فعالیتی که تحت کد و حساب کاربری وی انجام میگیرد به عهده شخص کاربر میباشد.
در صورتیکه کاربر متوجه هر گونه استفاده غیر قانونی از حساب خود گردد باید مراتب را سریعا اطلاع دهد. پاسخ به هر تقاضایی از جانب کاربر برای نیازمند زمان است. بنابراین های‌تاجر از پذیرش مسئولیت در برابر عواقب رخ داده قبل از هرگونه اقدام مقتضی معاف خواهد بود.
اگر اطلاعاتی که کاربر در زمان ایجاد حساب کاربری خود وارد می کند منجر به نقض قوانین، مقررات، سیاستهای عمومی و یا منافع مشروع شخص و گروه ثالث گردد های‌تاجر مجاز است مانع استفاده از حساب کاربری شود.
تمامی مالکیت معنوی نرم افزار های‌تاجر همچون کپی رایت، حق ثبت علامت تجاری، حق ثبت اختراع (حق امتیاز)، رازهای تجاری همچنین تمامی اطلاعات مربوطه شامل واژه ها و عبارتها، آیکون و تصویر، چیدمان، نمودارها، رنگ، طرحهای هندسی ، قالب طرح، داده های مربوطه،موارد چاپی و اسناد الکترونیک همگی تحت حمایت قانون کپی رایت، قانون ثبت علائم تجاری، قانون حق امتیاز، معاهدات بین المللی مربوطه و دیگر قوانین و مقررات مربوط به مالکیت معنوی میباشد. های‌تاجر دارای حق مالکیت معنوی نرم افزار موبایل های‌تاجر و تمامی محتوای آن میباشد.
حق مالکیت معنوی محتوا و اطلاعات وارد شده توسط کاربر برای کاربر محفوظ است. این اطلاعات شامل اطلاعات کالا، تصاویر کالا، بنر فروشگاه، اطلاعات مربوط به قروش گاه، آیکون و تصویر فروشگاه و نظرات کاربران است.
کاربر حق نصب اپ های‌تاجر برای اهداف تجاری و یا کپی، تغییر، دخل و تصرف و اقتباس (همچون دسترسی به نرم افزار های‌تاجر و سیستم مربوط به آن از طریق Pluginsیا ابزارها و سرویسهای Third Party غیر مجاز) با توجه به نرم افزار و داده های انتقال یافته به حافظه کامپیوتر و داده های تعاملی بین کاربر و سرور در زمان اجرای نرم افزار را ندارد.

های‌تاجر تنها خدمات ذکر شده در این قرارداد را ارائه میدهد و هرگونه خرابی در شبکه های دسترسی به موبایل، اینترنت موبایل، اختلال مخابراتی و غیره بر عهده های‌تاجر نمیباشد. ضمنا هزینه های جانبی که به واسطه استفاده از خدمات های‌تاجر (از جمله هزینه تلفن همراه، اینترنت) به کاربر تعلق می گیرد بر عهده کاربر بوده و های‌تاجر در این موارد هیچگونه دخل و تصرف و مسئولیتی نخواهد داشت.
های‌تاجر مجاز است بنابر صلاحدید بخشی از خدمات خود (سرویس رایگان) را تغییر دهد، تعلیق یا خاتمه دهد. زمانیکه های‌تاجر سرویسهای رایگان را تغییر، تعلیق و یا خاتمه دهد ملزم به اعلام به کاربران نبوده و مسئولیتی در این زمینه در قبال کاربران یا شخص ثالث نمی پذیرد. ملزم است پیش از تغییر، تعلیق یا خاتمه آن کاربران را آگاه سازد و سرویس پرداخت جایگزین نیز به کاربران معرفی و ارائه کند.
ممکن است در زمان های تعیین نشده سرویس های های‌تاجر دچار وقفه گردد. این وقفه ها ممکن است به علت بروز رسانی سیستم و تجهیزات های‌تاجر باشد و یا در اثر ایرادهای پیش بینی نشده بوجود آمده باشد. اگر چه های‌تاجر کوشش می کند زمان وقوع وققه ها را به کاربران اطلاع دهد اما های‌تاجر خود را ملتزم به پذیرفتن مسئولیت جهت اطلاع زمان وقوع تمام وقفه ها به کاربران نخواهد کرد.
چنانچه هرگونه اختلافی با توجه به محتوا، تفسیر یا عملکرد این قرارداد و ضمیمه های آن ایجاد گردید، این اختلاف از طریق مذاکره بین طرفین حل خواهد شد؛ در غیر اینصورت اختلاف از طریق مراجعه به مراجع ذیصلاح دادگستری جمهوری اسلامی ایران قابل پیگیری و رفع است.
پس از آنکه کاربری برای فروشگاه خود کالایی وارد کردن کالا برای عرضه شدن در فروشگاه مجازی نیاز به تایید های‌تاجر دارد. های‌تاجر صحت اطلاعات کالای وارد شده را با توجه به صحت آنها و تطابق با قوانین بررسی کرده، تایید و یا رد می کند.
کاربرانی که در های‌تاجر ثبت‌نام کرده‌اند می توانند از فروشگاه ها و محصولات آنها بازدید کرده و محصولات موردنظر خود را از فروشندگان استعلام نمایند. برای استعلام محصول کاربرا باید ثبت‌نام کرده باشد و وارد سامانه شده باشد. های‌تاجر مسئول صحت اطلاعات داده شده توسط فروشنده نمی باشد
طبق قوانین گوگل پلی، برنامه‌های سیستم‌عامل اندروید برای دسترسی به بعضی امکانات دستگاه کاربر مانند جی‌پی‌اس و حافظهٔ داخلی، باید از کاربر اجازه بگیرند. در نسخه‌های قدیمی اندروید، کاربر «هنگام نصب برنامه» تمام مجوزهای لازم برای دسترسی برنامه به امکانات دستگاه خود را تأیید می‌کرد، در حالی که اطلاعی از محتوا و حدود آن‌ها نداشت. در نسخه‌های جدید‌، این رویه تغییر کرد و کاربر «هنگام استفاده از برنامه» و فقط زمانی که برنامه برای اجرای خواستهٔ او نیاز به دسترسی خاصی (مثل موقعیت، فایل، میکروفون و ...) داشته باشد، این مجوزها را تأیید می‌کند. اغلب مجوزهای دسترسی فقط یک بار و زمانی از کاربر سوأل می‌شوند که می‌خواهد برای بار اول از امکانات برنامه استفاده کند. های‌تاجر برای خدمت‌رسانی بهتر، مجوز دسترسی به برخی امکاناتِ دستگاه شما را نیاز دارد.